Kája Saudek: křest knihy Lips Tullian — další dobrodružství a komentovaná prohlídka

Zveme vás ve čtvrtek 12. prosince 2019 od 17 hodin do galerie muzea na komentovanou prohlídku výstavy Káji Saudka a křest zbrusu nové knihy Lips Tullian — další dobrodružství, která nabídne dosud souborně nevydané příběhy oblíbeného komiksového hrdiny-loupežníka.

Čtvrtek 12. prosince 2019 @ 17.00 Galerie muzea 274 01 Slaný, CZ

Na akci bude jedinečná možnost koupě této nové knihy s výraznou slevou. Současně budete mít možnost si knihu nechat podepsat zástupci rodiny Saudkových, kteří knihu představí a provedou vás výstavou.

Vážné zájemce o účast na akci žádáme, aby se předem nahlásili na e-mail HrabankovaB@seznam.cz nebo na telefonním čísle 603 105 042. Děkujeme!