Koncert ke 130. výročí otevření muzea

Na závěr školního roku pořádáme ve čtvrtek 30. června na Masarykově náměstí pátý ročník Koncertu pro muzeum, letos věnovaný 130. výročí otevření muzea veřejnosti (1886). Čtvrtek 30. června 2016, Masarykovo náměstí a atrium muzea.

Koncert ke 130. výročí otevření muzea
Čtvrtek 30. června 2016 @ 17.00 Muzeum a Masarykovo náměstí 274 01 Slaný, CZ

Koncert v 17 hodin zahájí stále známější slánský folkař Pokáč. Další kapela, která se na náměstí představí, bude Dobré ráno blues band. Bluesová kapela je slánskému publiku dobře známá a baví zejména neotřelým vystupováním. Hlavními hvězdami koncertu bude jedna z nejlepších českých funky kapel Juicy Freak s půvabnou afroamerickou zpěvačkou Marianou Wesley. Hudba kapely spojuje též prvky acid jazzu, soulu a blues. Na náměstí nebudou chybět stánky s občerstvením, zábava pro děti a mládež.

V atriovém dvoře vznikne tradičně odpočinková zóna, kde budou vytvářet atmosféru především mezi místními oblíbení DJs Annita a ahZ.

Na náměstí můžete přijít už odpoledne, své stánky zde totiž rozbalí Sýrárna u tržiště, sdružení Prostor / Prostor podpovrchem, Jazz Café Fany, Dobrá sezóna, Moustache Pizza, Konopná lékárna Slaný, Infomační centrum mládeže, Zahrada – centrum osobního rozvoje a Viola Art.

Koncert proběhne za finanční podpory Středočeského fondu kultury a obnovy památek.

Koncert ke 130. výročí otevření muzea