Pohledy z bojiště — doprovodný program

Na výstavu Pohledy z bojiště – 1. světová válka ve fotografii a korespondenci ze Slánska se bohužel nevešlo vše, co souvisí s tématem a stojí za vystavení. Také proto jsme pro Vás připravili netradiční komponovanou akci coby doprovodný program k výstavě. Středa 7. listopadu 2018 od 17 hodin, malá galerie a výstavní síň muzea.

Pohledy z bojiště — doprovodný program
Středa 7. listopadu 2018 @ 17.00 Malá galerie muzea 274 01 Slaný, CZ

Vybrané snímky – včetně těch nevystavených – v malé galerii promítnou a okomentují spoluautoři výstavy PhDr. Michal Rybák (vnuk fotografa Jindřicha Bišického) z Velvar a Mgr. Zdeněk Víšek (předseda Patrie, z.s. a gymnaziální učitel dějepisu), který se věnuje osobnosti Josefa Kyliese. Výklad doplní ředitel muzea Mgr. Jan Čečrdle a jako překvapení vystoupí také náš speciální host a současně znalec 1. světové války.

Vstupné je dobrovolné.

Pohledy z bojiště — doprovodný program