Promítání filmu Letíme do Ria a komentovaná prohlídka výstavy

Nestihli jste slavnostní vernisáž výstavy Jana Zacha a nechcete být ochuzeni o zajímavé vyprávění jeho životního i uměleckého příběhu? Potom přijďte do muzea ve středu 15. října v 17 hodin. Doprovodný program k výstavě Jan Zach — Návrat domů, 15. a 22. října 2014.

Středa 15. října 2014 @ 17.00 Malá galerie muzea 274 01 Slaný, CZ
Promítání filmu Letíme do Ria a komentovaná prohlídka výstavy

V rámci doprovodného programu se bude konat komentovaná prohlídka výstavy s ředitelem muzea Mgr. Janem Čečrdlem a koordinátorkou projektu Rehabilitace osobnosti Jana Zacha, MgA. Petrou Hložkovou.

Program pokračuje 22. října, kdy budeme od 17 hodin v malé galerii muzea promítat film Letíme do Ria, který Jana Zacha inspiroval k pobytu v Brazílii. Americký snímek s prvky komedie a muzikálu byl natočen v roce 1933 a hlavní role ztvárnili Ginger Rogersová a Fred Astaire. Stopáž filmu je 90 minut.

Vstupné na obě akce je dobrovolné.