Slaný v současnosti — fotografická soutěž

Fotografy všech věkových i kvalitativních kategorií zveme do naší letní fotografické soutěže! Na věku a zkušenostech nezáleží, zkusit to může každý! Pošlete nám jeden, dva nebo tři snímky ze Slaného (fantazii a motivům se meze nekladou) a zapojte se do soutěže o ceny! Nejlepší snímky budou vystaveny. Hodnocení snímků proběhne po ukončení zasílání soutěžních fotografií.

Slaný v současnosti — fotografická soutěž
Pondělí 1. červencepondělí 30. září 2013 Budova muzea 274 01 Slaný, CZ

Fotografická soutěž o ceny pro všechny věkové kategorie

1. července—30. září 2013

Zde jsou kompletní pravidla soutěže:

1. Smyslem soutěže je fotografické zachycení města Slaného a jeho nejbližšího okolí, a to v současnosti, tedy v roce 2013. Starší fotografie do soutěže nepatří.

2. Každý soutěžící může do soutěže zaslat 1 až 3 fotografie.

3. Soutěž je rozdělena do 3 věkových kategorií: do 20 let, 21—30 let a 31 a více let.

4. Ze soutěžních fotografií musí být na pohled patrné, že se jedná o Slaný. V případě zachycení např. architektonického nebo jiného detailu nebo neobvyklého pohledu je vhodné doplnit stručný popis. (Fotografie, z nichž není zřejmé, že se jedná o Slaný, mohou být ze soutěže vyřazeny. Se soutěžícími v tomto bodě nebudeme polemizovat.)

5. Doba trvání soutěže: 1. července—30. září 2013.

6. Soutěžní fotografie spolu se základními informacemi o Vás (celé jméno, věk, místo bydliště [stačí např. „Slaný“ nebo „Smečno“] a kontakt, ideálně e-mailovou adresu a telefonní číslo) zasílejte na muzeum.soutez@gmail.com. Dobré rozlišení fotografií může být výhodou. Můžete samozřejmě připojit také názvy fotografií.

7. Nejlepší fotografie budou oceněny. Konkrétní ceny budou upřesněny.

8. Muzeum si vyhrazuje právo soutěžní fotografie dále používat a veřejně prezentovat, např. formou výstavy, virtuální on-line výstavy nebo případné publikace. To platí zvl. v případě, že obdržíme větší množství pěkných snímků. Jednotliví autoři budou samozřejmě uvedeni.

9. Hodnocení soutěžních fotografií proběhne po uzávěrce příjmu fotografií, tj. po 30. září 2013. O způsobu hodnocení budeme včas informovat.

10. Za podvodné chování v soutěži může být daný účastník ze soutěže vyloučen.

11. Nevhodné fotografie budou ze soutěže vyřazeny.

12. Případné dotazy rádi zodpovíme na výše uvedené e-mailové adrese (viz bod 6).

Těšíme se na vaše snímky!

Slaný v současnosti — fotografická soutěž