Svatební obřady v kapli Zasnoubení Panny Marie

Pro ty, kteří hledají příjemné místo s nádechem starobylosti pro svatební obřad, nabízí Vlastivědné muzeum ve Slaném prostory v kapli Zasnoubení Panny Marie. Obřady je možné pořádat také v malebném prostředí venkovské lidové usedlosti Cífkův statek v Třebízi.

Romantická svatba v barokní kapli

Svatba je událostí, při které si dva lidé vyjadřují vzájemnou lásku. Je ale také významnou společenskou událostí, kterou chtějí snoubenci prožít s těmi, které mají nejraději.

Pro ty, kteří hledají příjemné místo s nádechem starobylosti pro svatební obřad, nabízí Vlastivědné muzeum ve Slaném prostory v kapli Zasnoubení Panny Marie. Kaple je součástí barokní budovy bývalé piaristické koleje, kterou založil Bernard Ignác hrabě z Martinic v roce 1658. Objekt včetně kaple sloužil školním účelům až do roku 1939, kdy budovu získalo muzeum.

Kaple z roku 1658

Kaple Zasnoubení Panny Marie je součástí barokní budovy bývalé piaristické koleje, kterou založil Bernard Ignác hrabě z Martinic v roce 1658.

S nádechem starobylosti

Svatební obřady na neobvyklých a romantických místech jsou stále oblíbenější. Barokní kaple ve Slaném je příjemné místo pro Vaši svatbu s nádechem starobylosti.

Poplatky za pronájem kaple k svatebním obřadům jsou v letním období (květen až září) 3 500 Kč. V zimním období, kdy se kaple pro tento účel vytápí, (od října do března) 4 500 Kč. Pro hudební doprovod k svatebnímu obřadu lze využít varhany nebo klavír.

Rezervujte si termín svatby v piaristické kapli

• Obřady lze konat celoročně, v zimním období se kaple vytápí
  • Cena za pronájem je v období květen — září 3 500 Kč, říjen — březen 4 500 Kč
  • Další informace na 312 517 990 nebo symerska@muzeumslany.cz

Zarezervovat termín

Svatební obřady v kapli Zasnoubení Panny Marie

Rezervace termínu svatby v kapli

Po odeslání vás budeme kontaktovat pro závazné potvrzení termínu svatebního obřadu.
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.