Vánoční koncerty ve slánském muzeu

Letos se v muzejní Kapli Zasnoubení Panny Marie uskuteční celkem sedm předvánočních či adventních koncertů. Kaple Zasnoubení Panny Marie, 11.—21. prosince 2012.

Vánoční koncerty ve slánském muzeu
Úterý 11. prosincepátek 21. prosince 2012 Kaple Zasnoubení Panny Marie 274 01 Slaný, CZ

Můžete si vybrat z této nabídky:

• úterý 11. prosince od 17 hodin – Vánoční koncert ZUŠ Slaný
  • středa 12. prosince od 19 hodin – Lyra da Camera – koncert Kruhu přátel hudby, kde vystoupí Johana Rosick (soprán), Kateřina Chudobová (flétny), Bledar Zajmi (violoncello), Jitka Navrátilová (cemballo)
  • pátek 14. prosince od 16:30 hodin – Veselé vánoce – koncert žáků ZŠ Slaný, Politických vězňů
  • úterý 18. prosince od 17 hodin – Vánoční koncert žáků třídy Tamary Bernardové
  • středa 19. prosince od 17 hodin – Flétnový koncert žáků ZŠ Slaný, Rabasova
  • čtvrtek 20. prosince od 18 hodin – Vánoční koncert – vystoupí Consortium Camerale Slanense, dětský pěvecký sbor Sluníčko ZŠ Kladno a flétnový soubor ZŠ Kladno
  • pátek 21. prosince od 19 hodin – Vánoční koncert – Simona Klímová a její host Pavlína Jíšová

V kapli je navíc instalována výstava „50 let Jazz Clubu Slaný“, která ve fotografiích a dokumentech představuje dění v této významné slánské kulturní instituci od svého založení v roce 1962 dodnes.