Velká letní výstava k 130. výročí založení muzea: Nejkrásnější pohledy na město a klenoty města Slaného

Výstavním vrcholem letošního kulatého výročí založení muzea, resp. muzejního spolku ve Slaném, bude Velká letní výstava, kterou zahájíme ve středu 29. července 2015 v 17 hodin. Výstavní síň a galerie muzea, od 29. července do 3. října 2015.

Výstava bude rozdělena do dvou částí: ve výstavní síni bude připraven výběr těch nejzajímavějších exponátů z muzejních sbírek (ty čítají na 30 tisíc sbírkových předmětů) napříč všemi obory, které jsou zde zastoupeny.

V galerii muzea Vám představíme kolekci nejkrásnějších pohledů na naše město. K vidění bude mj. několik nově zrestaurovaných velkoformátových obrazů Slaného i dosud neviděné, vzácné předměty z muzejních depozitářů.

Fotogalerie ze zahájení výstavy: Velká letní výstava 2015

Velká letní výstava k 130. výročí založení muzea: Nejkrásnější pohledy na město a klenoty města Slaného

Videopozvánka