Zahájení návštěvní sezóny 2013

Od začátku května je v Třebízi zahájena návštěvní sezóna roku 2013. V průběhu celého léta zde budou postupně probíhat drobné opravy a vylepšení, které by však neměly mít prakticky žádný dopad na prohlídky expozic.

V sýpce Cífkova statku čp. 1 bude instalována místnost věnovaná pivovarnictví v regionu. Ve větší výstavní místnosti budete moci od 25. května do konce výstavní sezóny shlédnout výtvarnou výstavu Na Venek – díla slánských výtvarnic Ivany Zágnerové a Petry Horákové (kresby, malby, básně). Vernisáž výstavy s hudebním vystoupením a doprovodným programem proběhne v sobotu 25. května od 15 hodin.

Z dalších akcí se můžete těšit na tradiční pouť (1.—2. června) a Staročeský jarmark (31. srpna 2013).